2012-2013-as tanév eredményei

 

 

Országos Bajnokság (Pécs, 2013. április 27-28.):

Kocsis Ábel: U15 fiú páros 3.hely

Részletes eredmények:
http://www.badminton.hu/index.php/mtlsz/Esemenyek/orszagos_bajnoksag_2013_u11_u15_u19/

 

Diákolimpia Országos Döntő (Kiskunfélegyháza, 2013. április 5-7.):

"A" kategória (toll labdás):          Kocsis Ábel 5. hely (U15)
"B" kategória (műanyag labdás):   Nagy Csenge 18.hely (U13)

Részletes eredmények:
http://www.badminton.hu/index.php/mtlsz/Esemenyek/diakolimpia_orszagos_doent/

 

Pápa Kupa (Pápa, 2013. március 2.):

Kocsis Anna U13 lány: 5. hely
Nagy Csenge U13 lány: 10.hely
Kocsis Ábel U15 fiú: 1.hely
                   U17 fiú: 1.hely

Horváth Krisztina U17 lány: 10.hely
Olasz Orsolya U17 lány: 11.hely
Tóth Letícia U17 lány: 10.hely

 

Pelikán-Kupa (Seregélyes, 2013. február 12.):

Kocsis Ábel      U15 fiú egyéni: 9.hely (legjobb 16)
                            U15 fiú páros 5.hely (legjobb 8)

 

Területi Diákolimpia Döntő (Pápa, 2013. február 9.):

 Nagy Csenge (III. kcs., lány) 4. hely
Sikeresen kvalifikálta magát az Országos Diákolimpia Döntőre!

Olasz Orsolya (V.kcs., lány) 5.hely
Horváth Krisztina (V.kcs., lány) 6.hely

 

Megyei Diákolimpia Döntő (Győr, 2013 február 2.):

"B" kategória:

II. korcsoport, fiú:
4. Vanó Ábel

III. korcsoport, lány:
1. Kocsis Anna
2. Nagy Csenge

További továbbjutók:

Kocsis Ábel (IV. korcsoport, "A" kategória)
Horváth Krisztina (V. korcsoport, "B" kategória)
Olasz Orsolya (V. korcsoport, "B" kategória)
Tóth Letícia (V. korcsoport, "B" kategória)
Németh Ábel (V. korcsoport, "B" kategória)

A "B" kategóriások közül mindenki kvalifikálta magát a területi döntőre. Az "A" kategóriás kvalifikálta magát az országos döntőre.

 

Multi Alarm Kupa (Pécs, Multi Alarm SE, 2013 január 20.):

Kocsis Ábel     U15 fiú egyéni: 11.hely
                        U15 fiú páros: 5-7.hely

 

Városi Diákolimpia Döntő (Sopron, 2012 december 15.):

II. korcsoport, fiú:
1. Vanó Ábel

III. korcsoport, lány:
1. Kocsis Anna
2. Nagy Csenge

IV. korcsoport, lány:

1. Vanó Eszter

IV. korcsoport, fiú:
1. Kocsis Ábel
2. Olasz Zsolt

V. korcsoport, lány:
1. Tóth Letícia
2. Horváth Krisztina
3. Olasz Orsolya

V. korcsoport, fiú:
1. Németh Ábel
 
 
 
Városunkból mindenki kvalifikálta magát a megyei diákolimpia döntőre.
 

Mikulás Kupa (Budapest, OSC, nemzetközi, 2012. december 8-9.):

          Kocsis Ábel    U15 fiú egyén  9-16. hely
                                U15 fiú páros  5-6. hely
                             

 

Pelikán-kupa (Seregélyes, 2012. október 20.):
          Kocsis Ábel    U15 fiú egyéni  1.hely
                                U15 fiú páros  2. hely
                                U17 fiú egyéni  2.hely